בהוקרה ובהערכה רבה לשותפינו המרכזיים

הצועדים איתנו יד ביד לאורך המסע

Enlight

אנליייט אנרגיה מתחדשת ניצבת בחוד החנית של מהפכת האנרגיה הירוקה והיא חברה ציבורית מובילה בתחומה. אנלייט פועלת ליצירת ערך באמצעות יזמות בתחום האנרגיה והתשתיות. החברה מתמחה בייזום, פיתוח, מימון, הקמה, ניהול ותפעול של פרויקטים בתחום ייצור החשמל ממקורות אנרגיה מתחדשת.

קרן מפעל הפיס

מפעל הפיס פועל לקידום ההשכלה הגבוהה בישראל, לקידום המעורבות החברתית של סטודנטים בישראל ולמימוש רוח ההתנדבות וערכי הנתינה בחברה הישראלית. הארגון רואה באלפי סטודנטים פוטנציאל עצום לבניית כוח חברתי משמעותי ולהצמחת מנהיגות צעירה בדגש על ערי הפריפריה החברתית והגיאוגרפית של ישראל.

WIX

ויקס.קום בע”מ היא חברה ישראלית והחברה הגדולה בישראל שמפתחת פלטפורמה לבניית אתרי אינטרנט. הפלטפורמה מאפשרת למשתמש לבנות אתר אינטרנט ללא עלות וללא צורך בידע קודם בתחומים כמו קידוד או עיצוב אתרים.

בנק הפועלים

בנק הפועלים הוא בנק מסחרי בישראל. על פי נתוני הדוחות הכספיים לשנת 2019, זהו הבנק השני בגודלו בישראל במונחי הון עצמי, והוא מעסיק כ-8,800 עובדים. הפעילות הבינלאומית של קבוצת הבנק כוללת את סניף ניו יורק ונציגויות בארה״ב ואת בנק פוזיטיף טורקיה. כמו כן, כוללת את הפועלים שווייץ ובנק הפועלים לוקסמבורג שנמצאים בתהליך סגירה. מניות הבנק נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

שיכון ובינוי

שיכון ובינוי היא חברת התשתיות והנדל”ן המובילה בישראל – חברה גלובלית, הפועלת באמצעות חברות-בת בישראל ובעולם ביותר מ- 20 מדינות, על פני 4 יבשות, בתחומים כגון: תשתיות, יזמות נדל״ן, אנרגיה וזכיינות

Nextcom

קבוצת נקסטקום היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

 הקבוצה עוסקת בתכנון הנדסי הקמה ותחזוקה של תשתיות טלקום ורשתות תקשורת קווית ותקשורת אלחוטית.

Barak Capital

ברק קפיטל היא אחת מקבוצות ההשקעות המובילות בישראל. 

הקבוצה עוסקת בעיקר במסחר נוסטרו בניירות ערך, נגזרים ומכשירים פיננסים ונמנית על אחד מעושי השוק המרכזיים בנגזרים על מדד ת”א 25. הפעילות מבוצעת על ידי עשרות סוחרים, בארץ ובעולם, הפועלים בשוק המקומי ובשווקים בינלאומיים באסטרטגיות המאופיינות בסיכון נמוך תוך שימת דגש על גידור הפוזיציות.

IBI

IBI נוסד בשנת 1971 והוא אחד מבתי ההשקעות הותיקים בישראל, עם נכסים מנוהלים בהיקף של כ-48 מיליארד שקל. בית ההשקעות מעניק לעשרות אלפי לקוחות שירותים בתחום ניהול תיקי השקעות, קרנות השקעה אלטרנטיביות, קרנות נאמנות, ברוקראז’ מוסדי, מסחר עצמאי בבורסה, חיתום ומגוון שירותים עבור לקוחות מוסדיים ותאגידים.